Navijači Valensije bili su veoma besni zbog suđenja na meču njihovog tima protiv Barselone.

    Možda će vas zanimati:
    Prethodni tekst5. maj 2002. – Dan kada je „Fenomeno“ plakao kao malo dete header
    Sledeći tekstMnogima je bilo komično što su fudbaleri Barselone (pre svega Nejmar i Suarez) popadali kao pokošeni posle pada flašice vode koja je doletela sa tribina.
    Претплати се
    Обавести о
    guest
    0 Коментари
    Најстарије
    Најновије Највише гласова